Březen 2009

Garfield

30. března 2009 v 23:13 | ten, co chápe podstatu! :)

Ti, kdo ho znají, ví jak na tom je. Ví, že má krtečka ve skříňce, ví, že by bez něj nedal ani ránu. Vlastně jo. Bez něj by rány rozdával... :D Narážím na jeho článek a pokračuju.

A ti, kdo znají mě ví. Ví, že zbožňuju Garfielda.Ví, že mam dvoje garfieldový trenky. Ví, že mám garfieldovké tričko. Ví, že mám desítky plyšáků - Garfieldů. Ví, že až se ve středu budu procházet po chodbách gymplu v pyžamu, tak budu v ruce táhnout svýho nejmilejšího. Největšího. Garfielda. :D

Jsou to ty nejvěrnější bytosti, ke kterým máme jedny z největších citových vztahů. :) U mě je to právě on. Má tisíce podob, ale jenom jeden charakter. Ten, který mu přidělil Jim Davis - chytrý to pán.
Ten arogantní, nesnášející psy, pošťáky a pondělí, milující kafe a lasagne. Ten líný, tlustý kocour. To je ten, který mě ještě drží při životě. ;) Málokdo pochopí naší "úchylku". Ale ... není to úchylka. Je to naše slabost, které se tak těžce odolává. A nikdo odolávat nechce. Vlastně je to závislost. :) A věřte - nejsme žádná menšina. ;)
Jestli mi budete chtít udělat radost - dejte mi něco s motivem Garfielda :) - jsem vášnivý sběrač a milovník. Nikdy tim nic nezkazíte. :D
F.

Mám odřený koutky.

30. března 2009 v 22:02 | depkař

A JE TO DĚSNĚ NEPŘÍJEMNÝ...

(a z kafe to není, Jani!)
(ne, nezahojí, Eli!)
(ne brambůrky Líčo, KOUTKY!)
(Michale, nikdo po tobě nechce, aby ses vyznal v krémech! Ale co vim - lubrikační gel fakt nepomáhá :D. Dokonce ani mastná šprcka ;D)

Nevíte někdo co na koutky? :D

Pár zábavných statusů z mého CL na ICQ...

30. března 2009 v 17:07 | gymplák
 • Valím sa do vany, bo sem zarostlá jako vačice a potřebuju trochen posekat!
 • Řídím nábor talentů do porna.
 • "Cikáne, od čeho tak smrdíš?" "Ale, od práce" "A co děláš?" "Hovno."
 • ... nezaprší a nezaprší
 • Cimrmáán! JÁRO, MILUJI TĚĚ! Chci tě i se sukní z mládí!
 • Nečum.
 • NAsrat!
 • Je to nějaký rozbitý...
 • Vosí chlup. Mmmm, pochoutka!
 • Ten šmeeeeeejd prolhanej!

Jen tak narychlo...

29. března 2009 v 12:56 | gymplák
... aby tu něco bylo :)

Určitě každý z vás sleduje novinky.cz. :) Nejvíce mě fascinují zprávy, které stojí pod sebou a mají na sebe absolutně opačný vliv. Řeč je například o těchto:
 • Srílanský prezidentský kandidát slibuje lidem krávy.
 • Muže doma pokopala kráva.
Ještě lepší jsou typu "v Somálsku letos uhynulo 20 000 dětí hladem" a "V Americe přibývá obézních lidí". Milujeme novinky.cz :D.

včera

jsem zewlil. A to tak, že těžce. Vůbec jsem nebyl venku - celej den jsem se válel doma. :) Vždycky to chce aspoň jeden takový den v náročném týdnu ;).

dneska

jedu hrát s přáteli Monopoly. :) Už se těším ...

a zítra?

Jestli mě nepřejede tramvaj, tak budu mít docela náročný den. 7 hodin škola, od půl čtvrtý do půl osmý budu v zušce. Od čtyř budu nahrávat s keybordama song v sále - točíme písničku s kapelou :). Pak mám zkoušku s již zmíněnou kapelou. A po ní mám ještě normální hodinu na klavír.Přijedu dom a vrhnu se na učení ... :(

No nic, stačilo. Za 10 minut mi jede bus.

Interview with me in school-newspapers

27. března 2009 v 20:56 | gymplák

Interview

Dneska byl zvláštní den. A co teprv včera :). Ale tak aspoň nežiju v permanentním stereotypu, což?! Nedávno se mnou jedna holčina udělala interview do školních novin (Za_Bůra) na téma blogování - blogging do rubriky "Fenomény GymSo". A dneska cestou do třídy mě zastavila, strčila mi nový vydání do ruky a já se nestačil divit, když jsem na poslední stránce našel již zmíněný rozhovor. :) První krůček k vytouženému cíli, kdy můžu říct, že se pyšním statusem "I'm famous."


Stěhování

Určitě jste si všimli, že píšu opět na jiném blogu - snad už definitivně. Přivedl mě k tomu název. Coffeedrinker mi přišel lehce ... řekněme nudný. ;) A nedivte se, že píšu celkem slušně, snažím se naučit psát trošku vyšším stylem, než jakým jsem dosud psal. Prestiž ... PRESTIŽ to chce. :D Stejně mi to dlouho nevydrží.
Vidíte? Jsem těžce rozpolcená osobnost. Nejprve napíšu "snažím se naučit psát vyšším stylem" a vzápětí "stejně mi to dlouho nevydrží". Diametrálně odlišný názor. Mám slabou vůli. :) ... no uvidíme.

Dadaday

27. března 2009 v 20:52
Co může být horšího, než vidět tancovat Dádu Patrasovou?
Aneb report jednoho zvláštního dne.
Ještě v mých 6ti letech byla Dáda poloviční! Umíte si tedy představit ustrašené výrazy dětí, když na pódium vkročil takovýto buldozér. o_O
To jsme si takhle umanuli, že bysme mohli jet do Varů. Ve Varyádě je totiž dětské odpoledne a vystupuje tam Dáda! :D Kdo by nechtěl po letech slyšet hudbu svého mládí? Třeba Jára Fára, že? :D (kterýho teda nezpívala - dle mě z důvodu veliké fyzické zátěže při tanečku, který by musela absolvovat při zpívání). Dětskému idolu ale předcházela ještě módní přehlídka, kterou uváděla Míša Dolinová. Celou dobu nás sjížděla nechápavýma pohledama, co tam jako děláme mezi 4-letýma frackama. (uh, opravdu nemám rád děti :-/). Mezi jednotlivými přehlídkami se ptala na různý otázky a dávala šeky za správný odpovědi. :D A já jeden vyhrál... :) *yahoo* Dvoustovka do jakýhokoliv obchodu. :DMezitím v opodál nějací klauni nafukovali a formovali takový ty úzký balónky. Pak jsme spatřili malou dívenku, co si taky jeden balónek nesla. V podobě penisu. :D Shodli jsme se na tom. Tady máte fotku - jestli někdo přijde na to, co by to ještě eventuelně mohlo být, tak pište do komentářů ... ;) Naše porota to zváží a buď schválí nebo zamítne. :D


F.