Duben 2009

Rekapitulace

26. dubna 2009 v 23:25 | pařící gymplák
Tak v pátek jsme se zúčastnili April Tour - zlý show u Charlieho. :) Bylo to dokonalý, nejlepší ... Vypili/vykouřili jsme toho tolik, že by se nemusel stydět ani ten největší alkoholik, ani zhulka. :D Já, který nekouřím, fuj! :) Tak nějak útržkovitě si pamatuju, že to byl opravdu geniální večer. Nejlepší hudba, lidi, pití ... :) Seznámil jsem se spoustou lidí. Dokonce s kytaristou z Friday, haha :P :D.
Nejprve hráli nějací Scarlet Haw. Neznám je. Ale hráli takovej ... hezkej tvrdší rock. Moc jsme je nevnímali, protože jsme se v tu dobu plácali spíš před hospou a očumovali terén.
Další byli Janči oblíbení Bullet Of The Death. Hrajou takovej krásnej styl. Power rock. Je to taková kapela s patkou z Kadaně. :D Každopádně měli nejlepší image! A všichni J. závidíme, že jí napíchl jeden takovej hustej týpek na kejtru, že? :D Když hráli oni, tak jsem ještě taky moc nevnímal, protože mě každej zval na panáky. :D Asi hodinku jsme se plácali kolem baru a tam jsem se začal seznamovat s první várkou lidí. :) Utratil jsem asi polovinu ze svých financí, co jsem měl na celej večír... :D
A pak konečně ... naši milovaní, zbožňovaní ... FRIDAY! Najednou se tam nahrnula tuna lidí. Panovala skvělá atmosféra. Proběhla seznamovačka s Dankissem :D (J., neřeš to moc, ok? :D). "Sluníčko". :D Raději bez komentáře.
Když se začalo pogovat, svým tělem nás bránil hrdina jménem Newman. Jsme mu tedy za tento čin velice vděčni a děkujeme. :)
(tady pro ukázku zrychlená verze Friday songů, abyste věděli, co hrajou ;) )

Friday Sokolov (nejlepší část: 3:18-3:20 :D)
Nakonec hrálo něco děsně tvrdýho, hardcorovýho s názvem Overcross. Takže zase absolutní nevnímačka a to už jsme se jenom bavili a opíjeli se.

Večeru vévodila nafukovací ovečka, kterou dostal jeden kluk z áčka k narozkám. :) Ale nebyla to obyčejná ovečka! Byla to kouzelná ovečka :D. V popisu výrobku píší toto:

"Elegantní společnice pro volné chvíle, je milá, vejde se pod peřinu, má krásné kudrlinky a jeden životně důležitý otvor pod ocáskem. Pokud se do této dírky dobýváte, ovečka spokojeně bečí díky vloženému zvukovému stroječku. Velikost nafouknuté ovečky cca 50 x 40 cm. Ideální dárek pro osamělé a nebo milovníky přírody. Krásný dárek na stůl."

Dále bych tento večer nerad rozváděl, takže se vrhnu na další den.
Sobota nestojí za řeč, protože jsem celou prospal.

Za to neděle - tedy dnešek! :D Byl jsem poprvé na brigádě. Takže jsem vytáhl J. a šla mi pomoct. :) Šlo nám to docela od ruky, takže jsme víceméně blbli, než uklízeli. Na sp. mají úžasnej dj.pult, takže jsme naprosto dokonale "zdýdžejovali" Dádu Patrasovou. :D "Dj Dadka and dj Slunízcko" :D.
Po brigádce jsme šli ještě do pizzerky, kde jsme si tradičně dali rodinnou pětku (pozor na dvojsmysly!), měl jsem s sebou noťas, takže jsme tam zapařili sims :D a postavili coolkavárnu s bazénem. Kolem osmý jsem přijel dom. Ještě jsem potkal Š., takže jsme pokecali před barákem. Chytl jsem wifinu, takže jsem ještě po ajsku se S.M. zahrál Warsheep a kolem devátý jsem přišel dom. Od tý doby tu jen zewluju u noťasu.
Dopíšu poslední větu a už to dneska asi sbalim.
Mějtese.

Songy mého mládí...

21. dubna 2009 v 15:31 | gymplák
Už od raného dětství mě to táhlo k Anglii. :) Taky jsem asi od 5 let chodil 9 let do kroužku. ;) Tam jsem poprvý poznával pořádnou hudbu. :) Od Beatles, až po Roda Stewarda. To je prostě něco nesmrtelnýho - furt tu hudbu miluju.

Rod Steward - Sailing

The Beatles - All My Loving

Madonna - Sorry

Wet Wet Wet - Love Is All Around

Eric Clapton - Tears In Heaven


I'm a troublemaker, never been a faker.

18. dubna 2009 v 1:29 | gymplák
Na začátek jeden děsně epesní song.
Weezer - Troublemaker

Takže. První informace je, že s největší pravděpodobností pojedu v září na týden do Anglie. :) Ale nechci to zakřiknout - jak s těma Alpama :D.Takže těžkej britishman. Nejradši bych tam už zůstal. :) Dokonce se spí u britskejch rodin. Tam se jede Eurotunelem a zpátky trajektem. Jsem prostě šíleně natěšenej. :) Snad to vyjde. ;)- nuda při matice (konjunkce) hodina před informační přestávkou (implikace) britishflag!

Příští tejden máme volno. :) Páč se dělaj přijímačky. Ve středu. Takže super. Dalším záchytnym bodem příští tejden je konzert s kapelou v úterý, ... ani nevim kde.
A za dva týdny je Majáles. Nějaká pofidérní akce ISŠTE - průvod všech středních škol po Sokolově v Maskách zakončený diskotékou v Horňáku. Nejradši bych takovou věc absolutně sabotoval, ale dostal jsem pověření dojít za panem vrchním správcem budov pro materiál a vyrobit s Prokopem transparent "GYMNÁZIUM SOKOLOV".

Ani nevím, jestli nakonec půjdem k tomu Charliemu... jde tam totiž až nechutně moc známých lidí. Ne že bych byl nerad ve velké společnosti ... ale. Nejde tam zrovna moc dobrá společnost. :) (ne Romčo, tebe nemyslím ;)!!)

Hej dneska bylo hnůůsněěě! Fůj. Nechápu. Ráno jsem zaspal. Vstával jsem v 7:28 a bus mi jede v 7:35. Ale stihl jsem to :D. Takže jsem vlastně ani nepostřehl cože je tam za počasí a navlíkl si kraťasy. Překvapení bylo cestou ze školy, když lilo jak sviňa... (domysli si každý sám. :D).

No nic ... jdu spát. Už je zas půl druhý.
F.

Koláž na téma "my life"

10. dubna 2009 v 19:35
Prostě to, co je moje.


Dámy a pánové, držte si podprsenky!

7. dubna 2009 v 22:06
jízda začíná...
Na začátek něco pro uvolnění:

Ve vaně jsou dvě anorektičky. Jedna povídá druhé:
- Drž se, vypoušťím vodu.

Shrnu těch pár dní ...

FRIDAY

Tak to jsem zaspal. :) Do půl jedenáctý :D. Ale rozhodl jsem se, že ještě pojedu do školy. :) Takže kolem půl dvanáctý jsem tam byl. Sotva jsem přijel, začala "volná" hodina... :D Takže jsme šli do Falknova, dal jsem si Sex (on d býč) a šli jsme zpátky. Pak byla teda poslední hodina - zemák. :) Asi 10 minut jsme psali něco cosi ... a pak šli ven s Drahuškou na zmrzku. Pak jsem jel zewlit dom. ;)

SATURDAY

Ten den jsem se šíleně, ale NESKUTEČNĚ nudil. Tak jsem vytáhl Elišku a prošmejdili jsme snad všechny sokolovský stravovací podniky :D. Od Falknova (kam jsme si nechali přinést pizzu :D) až po večerku v tržnici...

SUNDAY

absolutní výplach. O neděli nevim. :D

MONDAY

Tak v tento den jsem započal svůj denní průměr pětek. Přesněji tedy 2 pětky za den. :D Vymysleli jsme na to jednotku - pětka*den-1. Včera z fyziky a chemie, dneska z matiky a němčiny. :D

TODAY (tomorrow, toyota :D)

Dnešek nejvíc. :D Začali prodávat v Uralu točenou zmrzku, takže tam začínám docházet denně :). Bylo krásně. Přenádherně. Jo hele, hledám brigádu :). Tak kdybyste o nějaký věděli jo, :D ...

a dál?

Hohoho ... čeká mě strašně moc akcí :D

Zítra možná čajka ve Varech
21.4. - konzert s kapelou mojí milovanou :D
24.4. - pařba u Charlieho
28.4. - dalsší konzert ... :)
30.4. - Filipojakubská noc :D ... čarodějničky ;)
25.5. - Filipojančovská noc :D, aneb oslava dvou svátků v "průměrnej" den :)
30.5. - Rockbeaaaach!
+ půjdem do divadla na Jarouše Cimrmana :)

PYJAMOPARTY IN DA SCHOOL (fotodokumentace;)

Mějtesee...

Extremeday!

2. dubna 2009 v 22:47 | gymplák
Nejlepší! Takže abych to nějak shrnul. Škola v první polovině nebyla zas tak špatná - viz. minulý článek. A co teprv dnešní odpoledne!! Absolutně, ABSOLUTNĚ jsme si to užili!
Sraz jsme měli v 6 u polikliniky. Ještě před tím jsem měl ale čas, tak jsem byl nafotit pár fotek na aut. zastávku :). Tady jednu "letní" fotku máte. ;)


Pak jsem teda dorazil po šestý do Sok. a udělali jsme si piknik u zámečku. :) Bylo to extrémní!

A jídla bylo dost... :) Ještě nám zbylo na zítřejší školní piknik. :D Rozbalíme deku na chodbě... :D


Kolem sedmý ale začala být zima :). Takže jsme se začli oblíkat... A pak to sbalili a vyrazili k Romče domů.

No a v 8 konečně vyrazili do školy :). Skvělej pocit. Jít si tam takhle večer. A mít jí celou jen pro 1.D ;)... U dalekohledu jsme se střídali po 2-3, takže jsme měli spoustu času trávit společně nahoře na chodbě :). Kde jsme teda mimochodem hráli "městečko Palermo" :D - dost prdele u toho, a slepou bábu... :) Prostě lehce infantilní :D. Ale zábava byla... ;)

A pak jsem se konečně dostal do hvězdárny. Je krásná. Je sexy. :) Máme 100x zvětšující teleskop. Takže měsíc byl vidět naprosto úchvatně. Nakonec jsme našli i Saturn a jeho měsíc.Prostě jako z obrázku. Geniální.


+ bonusová fotka zezhora. :)
Dobrou. :)

Yohooou

2. dubna 2009 v 17:21 | gymplák
Dostal jsem 1 a 1-2 z výtvarky! :D Bižuli jsem ... posral. Definitivně.
A za chvilku další akcičkaaa...

"space picnic"

Jedem si dát piknik do parku a v osum půjdem do školy - do hvězdárny. Těším se ... :)
Dneska je krááásně.
Koukněte se se na tohle :)
"jak chameleon mění barvy podle britishglasses"

Majtesa!Trochen chrchel, nicht wahr?

1. dubna 2009 v 15:07 | gymplák

Mmmm... lahodná delikatesa!

tak C'móón

Today jsme měli Pyjamoparty! Sešlo se opravdu dost lidí - možná nad očekávání. :D Skoro jsme se při grupenfoto nevešli na chodbu. Bylo opravdu krejzy chodit si jen tak po škole, potkávat své známé také v tomto oděvu a pozorovat zírající personál. Nejlepší situace samozřejmě nastává, když jste v pyžamu a profesor vás zkouší... :D

dneska je Apríl ... všimli jste si?

Zatím na mě byl spáchán pouze jeden - malej vtípek. Když Eliška přišla do školy s "piercingem" ve rtu. Věděla, že je to moje přání - a já mohl závistí puknout :). Tatu náladu nahradila tzv. náladu "uff" když ten trapnej drátek sundala a vyslovila slovo "aprííííl".
Jestli se nějakej další chystá, ... toť otázka. Jestli je apríl to, že ve 20:00 máme být ve škole, tak nevím. Ale myslím, že těžko. Dala nám čestné slovo, že ne. :D Prý je dobrá konstalace hvězd, super měsíc a viditelnej Saturn s prstencem.
Navíc je "mezinárodní rok astronomie" :). V Praze byl zahájen na staroměstském náměstí, my si ho zahájíme ve školní hvězdárně. :D
Stejně mě vždycky zajímalo, jak to tam vypadá :). Děsně zvědavej jsem na tu vysunovací střechu. :D Asi to tam nafotím a hodím sem fotos - co se skrývá za dveřmi s magickým označením D 501 a silně zavádějícím nápisem "HVĚZDÁRNA"?!

A ještě jedna úderná, rasově nekorektní anekdota.

Stáj Formule 1 - Ferrari při své návštěvě České republiky zjistila,že zdejší mladí romští chlapci dokáží z automobilu odmontovat všechna čtyři kola v extrémně krátké době a to bez použití speciálního nářadí.

Jelikož se závody F1 dnes víc než na trati vyhrávají v depu, dostal současný tým mechaniku vyhazov a na jejich místo angažovala stáj Ferrari partu romských mladíků z Čech.

Při první zastávce proběhlo vše nadmíru dokonale. Chlapci dokázali během 3 vteřin vyměnit všechna kola. Problém však nastal poté, co během dalších 10 vteřin stihli auto přestříkat, přemalovat mu startovní čísla a prodat ho stáji McLaren i s pilotem.

Jdu si udělat kafíčko.
Přežijte den...