Rekapitulace

26. dubna 2009 v 23:25 | pařící gymplák
Tak v pátek jsme se zúčastnili April Tour - zlý show u Charlieho. :) Bylo to dokonalý, nejlepší ... Vypili/vykouřili jsme toho tolik, že by se nemusel stydět ani ten největší alkoholik, ani zhulka. :D Já, který nekouřím, fuj! :) Tak nějak útržkovitě si pamatuju, že to byl opravdu geniální večer. Nejlepší hudba, lidi, pití ... :) Seznámil jsem se spoustou lidí. Dokonce s kytaristou z Friday, haha :P :D.
Nejprve hráli nějací Scarlet Haw. Neznám je. Ale hráli takovej ... hezkej tvrdší rock. Moc jsme je nevnímali, protože jsme se v tu dobu plácali spíš před hospou a očumovali terén.
Další byli Janči oblíbení Bullet Of The Death. Hrajou takovej krásnej styl. Power rock. Je to taková kapela s patkou z Kadaně. :D Každopádně měli nejlepší image! A všichni J. závidíme, že jí napíchl jeden takovej hustej týpek na kejtru, že? :D Když hráli oni, tak jsem ještě taky moc nevnímal, protože mě každej zval na panáky. :D Asi hodinku jsme se plácali kolem baru a tam jsem se začal seznamovat s první várkou lidí. :) Utratil jsem asi polovinu ze svých financí, co jsem měl na celej večír... :D
A pak konečně ... naši milovaní, zbožňovaní ... FRIDAY! Najednou se tam nahrnula tuna lidí. Panovala skvělá atmosféra. Proběhla seznamovačka s Dankissem :D (J., neřeš to moc, ok? :D). "Sluníčko". :D Raději bez komentáře.
Když se začalo pogovat, svým tělem nás bránil hrdina jménem Newman. Jsme mu tedy za tento čin velice vděčni a děkujeme. :)
(tady pro ukázku zrychlená verze Friday songů, abyste věděli, co hrajou ;) )

Friday Sokolov (nejlepší část: 3:18-3:20 :D)
Nakonec hrálo něco děsně tvrdýho, hardcorovýho s názvem Overcross. Takže zase absolutní nevnímačka a to už jsme se jenom bavili a opíjeli se.

Večeru vévodila nafukovací ovečka, kterou dostal jeden kluk z áčka k narozkám. :) Ale nebyla to obyčejná ovečka! Byla to kouzelná ovečka :D. V popisu výrobku píší toto:

"Elegantní společnice pro volné chvíle, je milá, vejde se pod peřinu, má krásné kudrlinky a jeden životně důležitý otvor pod ocáskem. Pokud se do této dírky dobýváte, ovečka spokojeně bečí díky vloženému zvukovému stroječku. Velikost nafouknuté ovečky cca 50 x 40 cm. Ideální dárek pro osamělé a nebo milovníky přírody. Krásný dárek na stůl."

Dále bych tento večer nerad rozváděl, takže se vrhnu na další den.
Sobota nestojí za řeč, protože jsem celou prospal.

Za to neděle - tedy dnešek! :D Byl jsem poprvé na brigádě. Takže jsem vytáhl J. a šla mi pomoct. :) Šlo nám to docela od ruky, takže jsme víceméně blbli, než uklízeli. Na sp. mají úžasnej dj.pult, takže jsme naprosto dokonale "zdýdžejovali" Dádu Patrasovou. :D "Dj Dadka and dj Slunízcko" :D.
Po brigádce jsme šli ještě do pizzerky, kde jsme si tradičně dali rodinnou pětku (pozor na dvojsmysly!), měl jsem s sebou noťas, takže jsme tam zapařili sims :D a postavili coolkavárnu s bazénem. Kolem osmý jsem přijel dom. Ještě jsem potkal Š., takže jsme pokecali před barákem. Chytl jsem wifinu, takže jsem ještě po ajsku se S.M. zahrál Warsheep a kolem devátý jsem přišel dom. Od tý doby tu jen zewluju u noťasu.
Dopíšu poslední větu a už to dneska asi sbalim.
Mějtese.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ka. Ka. | Web | 27. dubna 2009 v 15:16 | Reagovat

Ano april tour vede !:D  Nejlepší a nejdokonalejší jenže ja friday už nemusím ...ale seznomavačku jsem s kejtaristou taky měla :D ale z BOTD

2 Janča (-:b Janča (-:b | 27. dubna 2009 v 15:37 | Reagovat

Až přijede můj kamarád z Bullet, tak ho osobně požádám, aby vás taky napíchl :D Pozor na dvojsmysly... Nojo, Sluníčko ... stejně jako Opylovač, to už ti zůstane :D

3 Klarush Klarush | Web | 27. dubna 2009 v 21:02 | Reagovat

bože, ten popis na ovečce mě totálně dostal xD

4 Mishel Mishel | E-mail | Web | 30. dubna 2009 v 23:19 | Reagovat

ahoj nechceš spřátelit?

5 Candy Candy | Web | 1. května 2009 v 21:02 | Reagovat

Hezká mp3ka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama